xoriatiko

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου(20-21)

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1 (3 μ.μ.)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι – Θύελλα Αιγίου, Νίκος Μακρυπόδης
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός – Ατρόμητος, Νίκος Χρονάς
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση – Νίκη, Γιάννης Καλύβας
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος – Εθνικός Σαγεΐκων, Παναγιώτης Τσιρογιάννης
Γηπ. Προαστείου: Αετός Π. – Θύελλα Π., Λάμπρος Τζαγκαράκης
Γηπ. Αγυιάς: Δαβουρλής – Αρης, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γηπ. Βραχνεΐκων: Δόξα Παραλίας – Λέων, Δημήτρης Αλεξόπουλος
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός – Φωστήρας, Αλέξανδρος Φωκάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας – Ωλενιακός, Παναγιώτης Καδδάς
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Καλλιθέα – Ατρόμητος Λάππα, Κώστας Τηλιγάδας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι – Ψηλαλώνια, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Σκεπαστό, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Ακράτα – Κεραυνός 2016, Νίκος Τρίγκας
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας – Φοίνικας, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού – ΑΕ Δρεπάνου, Κώστας Σαμαρτζής
Γηπ. Καλαβρύτων, 5 μ.μ.: Καλάβρυτα – Δήμος Διακοπτού, Κώστας Ανδριανός

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας – Πείρος, Αλέξανδρος Φωκάς
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δίας, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου – Πήγασος Πατρών, Διονύσης Βαβίλης
Γηπ. Σταυροδρομίου, 3 μ.μ.: Τριταιικός – Σταροχώρι, Κώστας Τρίγκας
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Φαραϊκός – Καμίνια, Σπύρος Παππάς
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός – Διαγόρας 2010, Γιώργος Αθανασόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Αχαϊκός – Απόλλων Εγλυκάδας, Νίκος Μέρμηγκας
Γηπ. Αγυιάς, 12.30 μ.: Ζαβλάνι/Αίας – Ικαρος Πετρωτού, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πάτρα 2005 – Ολυμπιακός Πατρών, Παναγιώτης Σακελλαρίου
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Πολύτεκνος – ΑΠΟ Αρόη, Δημήτρης Πολυγένης
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Δάφνη – Αετός Ρίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Γεωργία Ντάβλα
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Αυτόνομη – Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Κώστας Οικονόμου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Αργυρά – Θύελλα Αιγείρας, Παναγιώτης Τιμολέων
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών – Ζήρια/ΤΑΔ’93, Κώστας Ανδριανός
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς – Αστέρας Τέμενης, Νίκος Χρονάς

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Πετεινοί – Ηρακλής Πατρών, Ανδρέας Παναγιωτόπουλος
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Πυρσός – Αρλα, Σωτήρης Παπαχρήστος
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων – ΑΕ Δυμαίων, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Δόξα Πατρών – Ροΐτικα, Σπύρος Παλαιολόγος
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3 μ.μ.: Ρωμανός – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Στυλιανός Παρδάλης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς, 10 π.μ.: Σπάρτακος – Προοδευτική, Λευτέρης Παπαδής
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: ΠΑΟΚ Πατρών – Ανω Καστρίτσι, Κώστας Ταξιάρχης
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: ΑΕΚ Πατρών – Κεραυνός Σελιανιτίκων, Ανδρέας Καραβασίλης
Γηπ. Σουλίου, 3 μ.μ.: Παναχαϊκός – ΑΕ Αρόης, Στέφανος Μπλίκας.

patra animation