xoriatiko

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου

Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα το προσεχές Σαββατοκύριακο:

ΣΑΒΒΑΤΟ (13/1), 3μ.μ.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστείου-Λιμνοχώρι, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου, Νίκος Μακρυπόδης
Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Θύελλα Αιγίου, Κώστας Σαμαρτζής
Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Αετός Πατρών, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. Ντα Λουζ: Άρης Πατρών-Αναγέννηση Πατρών, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Δόξα Παραλίας, Παναγιώτης Καδδάς
Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας -Δαβουρλής K. 92, Γεωργία Ντάβλα

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γιώργος Αθανασόπουλος
Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010-Καλλιθέα, Σπύρος Παππάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Πολύτεκνος, Γιάννης Καλύβας
Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Δάφνη Πατρών, Κώστας Οικονόμου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Τέμενης: Αστήρας Τέμενης-Αχιλλέας Καμαρών, Παναγιώτης Σακελλαρίου
Γήπ. Καμαρών: Φοίνικας Σαλμενίκου-Κεραυνός 2016, Νίκος Μέρμηγκας
Γήπ. Καλαβρύτων: Σκεπαστό-Απόλλων Συνοικισμού , Νίκος Τρίγκας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αγυιάς: Σπάρτακος-Περιβόλα, Δημήτρης Σπυρόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Α.Ε. Αρόης-ΠΑΟΚ Πατρών, Στυλιανός Παρδάλης

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:20μ.μ.: Πήγασος Πατρών-Πείρος Ισώματος, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Απόλλων Βίδοβας, Γιώργος Κουτρουμάνης
Γήπ. Θύελλας, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Αστέρας Τσουκαλεΐκων , Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας
Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Δόξα Χαλανδρίτσας, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Καμίνια-Τριταιικός, Γεωργία Ντάβλα
Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Φαραικός-Αχαιός Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Φωκάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Ζαβλάνι/Αίας, Παναγιώτης Καδδάς
Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Αχαϊκός, Παναγιώτης Σακελλαρίου
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Αυτόνομη, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Νίκος Τρίγκας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ψηλαλώνια-Πάτρα 2005 A.E. , Γιάννης Καλύβας
Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας -Πάτραι Α.Π.Σ., Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Αναγέννηση/Αίας, Λευτέρης Παπαδής
Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ'93-Αργυρά Πατρών, Κώστας Τσιρίνης
Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Φλόγα Ρόδιας, Παναγιώτης Τιμολέων
Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Ακράτα, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Αιγείρας, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Καλάβρυτα, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Πυρσός Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γήπ. Λακκόπετρας, 12:30μ.μ.: Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Γαλήνη, Δημήτρης Πολυγένης
Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Δόξα Πατρών-Ρωμανός, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Πετεινοί, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Ροιτίκων, 3μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Ταξιάρχης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Προοδευτική Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Στέφανος Μπλίκας
Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Δόξα Ελαιώνος, Διονύσης Βαβίλης

patra animation