xoriatiko

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας οι διαιτητές που θα διευθύνουν την τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.

Σάββατο Α΄ΕΠΣΑ 

Γήπεδο Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Λέων Α. Αλισσού ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

Γήπεδο Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Πανμοβριακός Ριόλου ΚΑΔΔΑΣ

Γήπεδο Ντα Λουζ Οβρυάς Άρης Πατρών-Φωστήρ Οβρυά ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Γήπεδο Αγυιάς Δαβουρλής K. 92-Δόξα Παραλίας ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ

Γήπεδο Σαγεΐκων Εθνικός Σαγεΐκων-Ατρόμητος Πατρών ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

Γήπεδο Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Θύελλα Πατρών ΚΑΛΥΒΑΣ

Γήπεδο Αβύθου Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αετός Πατρών ΤΡΙΓΚΑΣ

Γήπεδο Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Σάββατο

Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος-13η
15:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πήγασος Πατρών-Καμίνια - ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
15:00 Χαλανδρίτσας Δόξα Χαλανδρίτσας-Τριταιικός - ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος-13η
15:00 Βραχνεΐκων Πάτρα 2005 A.E.-Δάφνη Πατρών - ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
15:00 Ρίου Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Αχαϊκός- ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος-13η
15:00 Ακράτας Ακράτα-A.E. Δρέπανου - ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15:00 Καμαρών Φοίνικας Σαλμενίκου-Σκεπαστό -ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
15:00 Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός 2016-Φλόγα Ρόδιας-ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16:00 Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αναγέννηση Ψαθόπυργου -ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Κυριακή

Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος-13η
10:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δίας Σαραβαλίου-Διαγόρας 2010 - ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
15:00 Λιμνοχωρίου Απόλλων Βίδοβας-Σταροχώρι - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
15:00 Θύελλας (Χόρτο) Ωλενιακός-Ατρόμητος Λάππα 2015 - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15:00 Μαζαρακίου Πείρος Ισώματος-Αχαιός Σαραβαλίου - ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15:00 Βραχνεΐκων Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Φαραικός - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15:00 Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου-Καλλιθέα - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος-13η
12:30 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Ικαρος Πετρωτού-Απόλλων Εγλυκάδος - ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
12:30 Αγυιάς Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Μέγας Δικέφαλος - ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12:30 Ζαρουχλεΐκων Πολύτεκνος-Πάτραι Α.Π.Σ. - ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15:00 Αγυιάς Αυτόνομη Π.Ο.-Ψηλαλώνια - ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Π.Ο. Αρόη-Αετός Ρίου - ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15:00 Ζαρουχλεΐκων Ολυμπιακός Πατρών-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15:00 Αιγείρας Θύελλα Αιγείρας-Ζήρια-ΤΑΔ'93 - ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15:00 Ροδιάς Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Αστήρ Τέμενης - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15:00 Αβύθου Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Αχιλλέας Καμαρών - ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15:00 Νίκης Προαστίου Αργυρά Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κυριακή 

Γ' κατηγορία - 1ος Όμιλος-10η
10:00 Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Πετεινοί - ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12:30 Βραχνεΐκων Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Πυρσός Πατρών - ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
15:00 Ρίου Δόξα Πατρών-Άρλα - ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
15:00 Ροιτίκων ΑΕ Ροϊτίκων-Ηρακλής Πατρών - ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
15:00 Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) Ρωμανός-Γαλήνη - ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος-10η
10:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Προοδευτική Πατρών-Άνω Καστρίτσι - ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
12:30 Ροδιάς Λύκοι Αιγιάλειας-ΠΑΟΚ Πατρών - Δεν έχει οριστεί
12:30 Ρίου Α.Ε.Κ. Πατρών-Παναχαϊκός - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
12:30 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Περιβόλα-Δόξα Ελαιώνος - ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
15:00 Ντα Λουζ Οβρυάς Σπάρτακος-Α.Ε. Αρόης - ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

patra animation