xoriatiko

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12 (3 μ.μ.)
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Ατρόμητος, Ανδριανός.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Κεραυνός, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Δαβουρλής, Πετρόπουλος.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Αετός, Καλύβας.
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Δόξα Παραλίας, Αλεξόπουλος.
Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Θύελλα Πατρών, Μέρμηγκας.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Πανμοβριακός, Χρονάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Πήγασος, Ντάβλα.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Σταροχώρι - Αχαιός, Σαφαρίκας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Μέγας Δικέφαλος, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Απόλλων Εγλυκάδας, Παππάς.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Κεραυνός 2016 - Αργυρά, Σαμαρτζής.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Φοίνικας - Αχιλλέας Καμαρών, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Ακράτα - Σκεπαστό, Ιωαννίδης.
Γηπ. Καλαβρύτων, 4 μ.μ.: Καλάβρυτα - Αναγέννηση/Αίας, Καδδάς.
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Πήγασος Πατρών - Καλλιθέα, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Δίας - Τριταιικός, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Καμίνια, Παλαιολόγος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Αστέρας Μιντιλογλίου, Σακελλαρίου.
Γηπ. Θύελλας, 3 μ.μ.: Ωλενιακός - Φαραϊκός, Παπάδης.
Γηπ. Μαζαρακίου, 3 μ.μ.: Πείρος - Δόξα Χαλανδρίτσας, Σαφαρίκας.
Γηπ. Λάππα, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Διαγόρας 2010, Ταξιάρχης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Ολυμπιακός - Δάφνη, Φωκάς.
Γηπ. Αγυιάς, 12.30 μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Πάτρα 2005, Χρονάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Αχαϊκός, Τιμολέων.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Πολύτεκνος, Τσιρίνης.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Αυτόνομη - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παππάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - ΑΠΣ Πάτραι, Μακρυπόδης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου - Φλόγα Ροδιάς, Παπαχρήστος.
Γηπ. Ζήριας, 3 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ'93 - Αστέρας Τέμενης, Βαβίλης.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Απόλλων Συνοικισμού, Καδδάς.
Γηπ. Αιγείρας, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Οικονόμου.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων: Γαλήνη - Αρλα, Παρδαλής.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς: Σπάρτακος - ΠΑΟΚ Πάτρων, Σπυρόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 10 π.μ.: Δόξα Πατρών - Πετεινοί, Καραβασίλης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Πυρσός - Ηρακλής Πατρών, Διαμαντόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Ροϊτίκων, 3 μ.μ.: Ροΐτικα - ΑΕ Δυμαίων, Γκαβός.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: ΑΕΚ Πατρών - Λύκοι Αιγιάλειας, Πρέζας.
Γηπ. Ροδιάς, 12.30 μ.: Δόξα Ελαιώνα - ΑΕ Αρόης, Κουτρουμάνης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Προοδευτική - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Μπλίκας.
Γηπ. Σουλίου, 3 μ.μ.: Παναχαϊκός - Ανω Καστρίτσι, Τηλιγάδας.

patra animation