xoriatiko

Το πρόγραμμα και διαιτητές των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αναμετρήσεων των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων το προσεχές Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά όλοι οι ρέφερι έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)
Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Λέων Αλισσού, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Λιμνοχώρι, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Νίκη Προαστίου, Σπύρος Παππάς
Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Φωστήρας Οβρυάς, Παναγιώτης Καδδάς
Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K΄ 92-Εθνικός Σαγεΐκων, Δημήτρης Αλεξόπουλος
Γήπ. Προαστίου: Αετός Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Άρης Πατρών, Νίκος Μακρυπόδης
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Γιώργος Αθανασόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)
Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Πήγασος Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010-Απόλλων Βίδοβας, Κώστας Τηλιγάδας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)
Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς Πάτραι Α.Π.Σ.-Α.Π.Ο. Αρόη, Νίκος Χρονάς
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Απόλλων Εγλυκάδος-Αυτόνομη Π.Ο., Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Ζήρια/ΤΑΔ'93, Γιάννης Καλύβας
Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Θύελλα Αιγείρας, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-A.E. Δρέπανου, Νίκος Μέρμηγκας
Γήπ. Καλαβρύτων, 5μ.μ.: Καλάβρυτα-Κεραυνός 2016, Κώστας Ανδριανός

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30μ.μ.: Καλλιθέα-Σταροχώρι, Ανδρέας Καραβασίλης
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Καμίνια, Παναγιώτης Τιμολέων
Γήπ. Σταυροδρομίου, 3μ.μ.: Τριταιικός-Ωλενιακός, Γεωργία Ντάβλα
Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πείρος Ισώματος, Νίκος Μακρυπόδης
Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Φαραικός-Ατρόμητος Λάππα 2015, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Μιντιλογλίου, 3μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Δίας Σαραβαλίου, Γιάννης Ιωαννίδης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Ικαρος Πετρωτού, Νίκος Τρίγκας
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Αχαϊκός-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Πολύτεκνος-Ολυμπιακός Πατρών, Λευτέρης Παπαδής
Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας -Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γιάννης Καλύβας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Ψηλαλώνια, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Αετός Ρίου, Κώστας Ανδριανός

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστήρ Τέμενης-Ακράτα, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Αβύθου , 3μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας-Δήμος Διακοπτού, Διονύσης Βαβίλης
Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Φοίνικας Σαλμενίκου, Σπύρος Παππάς
Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Σκεπαστό, Παναγιώτης Σακελλαρίου

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.μ: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη, Γιώργος Κουτρουμάνης
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Πετεινοί-ΑΕ Ροϊτίκων, Γιώργος Αθανασόπουλος
Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Δόξα Πατρών-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Στυλιανός Παρδάλης
Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 3μ.μ.: Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Ρωμανός, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος
Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Ηρακλής Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Α.Ε. Αρόης-Άνω Καστρίτσι, Θόδωρος Μπλίκας
Γήπ. Αγυιάς, 10π.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών-Προοδευτική Πατρών, Λουκάς Πρέζας
Γήπ. Ροδιάς, 12:30μ.μ.: Λύκοι Αιγιάλειας-Δόξα Ελαιώνος, Ανδρέας Αναγνωστόπουλος
Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Σπάρτακος-Α.Ε.Κ. Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Περιβόλα, Κώστας Οικονόμου

Antonopoylos