xoriatiko

Πρόγραμμα και διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο της ΕΠΣ Αχαΐας. Πιο αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 (3μ.μ.)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Αετός Πατρών, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας Οβρυάς-Δόξα Παραλίας, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Αναγέννηση Πατρών, Γιάννης Καλύβας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου, Λάμπρος Τζαγκαράκης
Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς Άρης Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Δαβουρλής K. 92, Παναγιώτης Καδδάς
Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Θύελλα Αιγίου, Νίκος Μέρμηγκας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι-Δόξα Χαλανδρίτσας, Κώστας Τσιρίνης
Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010-Φαραικός, Βασίλης Διαμαντόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Πάτραι Α.Π.Σ., Κώστας Οικονόμου
Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Μέγας Δικέφαλος, Αλέξανδρος Φωκάς

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Καμαρών: Φοίνικας Σαλμενίκου-Καλάβρυτα, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Ακράτας: Ακράτα-Φλόγα Ρόδιας, Κώστας Ανδριανός

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Περιβόλα-Προοδευτική Πατρών, Ανδρέας Παναγιωτόπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Πείρος Ισώματος, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. Λακκόπετρας, 3μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας-Αχαιός Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Θύελλα, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Τριταιικός, Γιάννης Καλύβας
Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Καμίνια-Καλλιθέα, Παναγιώτης Σακελλαρίου
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Πήγασος Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Νίκος Χρονάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Πάτρα 2005 A.E., Σπύρος Παππάς
Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Δάφνη Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Ψηλαλώνια-Πολύτεκνος, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Παναγιώτης Τιμολέων
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Ζαβλάνι/Αίας, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Αχαϊκός, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Καλαβρύτων, 3μ.μ.: Σκεπαστό-Αχιλλέας Καμαρών, Δημήτρης Πολυγένης
Γήπ. Αιγείρας, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Αναγέννηση/Αίας, Νίκος Μέρμηγκας
Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστήρας Τέμενης-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Δημήτρης Αλεξόπουλος
Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Αργυρά Πατρών, Κώστας Τσιρίνης
Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ'93-Απόλλων Συνοικισμού, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Κεραυνός 2016, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Πετεινοί, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: Ηρακλής Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30μ.μ.: Πυρσός Πατρών-Αθλητική Ένωση Δυμαίων, Λουκάς Πρέζας
Γήπ. Ντα Λουζ, , 3μ.μ.: Γαλήνη-Δόξα Πατρών, Λευτέρης Παπαδής
Γήπ. Μ.Ηλιόπουλου, 3μ.μ.: Ρωμανός-ΑΕ Ροϊτίκων, Κώστας Οικονόμου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου, 10π.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-ΠΑΟΚ Πατρών, Στυλιανός Νικολαδάκης
Γήπ. Ρίου, 12μ.: Άνω Καστρίτσι-Λύκοι Αιγιάλειας, Δημήτρης Σπυρόπουλος
Γήπ. Ροδιάς, 12:30μ.μ.: Δόξα Ελαιώνος-Σπάρτακος, Σωτήρης Παπαχρήστος
Γήπ. Σουλίου, 3μ.μ.: Παναχαϊκός-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Παναγιώτης Γκαβός

Φωτακοπουλος